Galaxy A8 özellikleri ve ekran görüntüleri (2016 modeli)

Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung Galaxy A8 özellikleri ve ekran görüntüleri internette yerini aldı. Kamera özellikleri, kaç GB RAM, ekran boyutu ve işlemci özelliği.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Galaxy A8, genel özellikleri GFXBench testinde ortaya çıkmıştı. Şimdide Galaxy A8 cep telefonunun ekran görüntüleri internette düştü.

Samsung, hız kesmeden çıkardığı modellerle cep telefonun devi olma özelliğini sürdürüyor. Ama basında yer alan bir bilgiye göre, son 1 ayda satışta büyük düşüşün olduğu belirtildi. 

Bakalım Galaxy A8, Samsung’ un satışlarını nasıl etkileyecek. Artık internete sızan görüntülerden sonra yeni modelin, kısa süre içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Ekran boyutu 5.7 inç Full HD Super AMOLED ekran. 2.5D kavisli cam. Note 5 ve S6′ da yer olan sekiz çekirdekli Exynos 7420 işlemci.

3GB RAM, 32 GB depolama alanı, ön kamera 16 megapiksel, arka kamera 5 megapiksel, parmak izi tarayıcı, NFC, microUSB yuvası ve 156.5 x 77.5 x 7.3 mm ebatlarında.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy A8 modeli, tanarım yönünde Galaxy S7 ile benzerlik göstermekte. Yeni Galaxy A8 (2016) aynı zamanda diğer modellerine göre hoparlör çıkışı da farklı. Çıkış sağ tarafında yer almakta.

Galaxy A8 özellikleri ve ekran görüntüleri (2016 modeli)

Galaxy A8 özellikleri

Samsung Galaxy A8 görüntüleri (2016 modeli)


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 05:49

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir