Galaxy A90 kamera özellikleri şaşırtacak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung dönen kamera ve gizli kamera modeli çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy A90 özellikleri bu seride şaşırtabilir. Birde Galaxy A90 fiyatı aynı segmentlere göre uygun olursa…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung kısa bir süre içerisinde yeni bir Galaxy modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtılacak modelin en dikkat çeken yanı kamerası oldu. 

Şu aralar yoğun gündem katlanabilir telefonlar. Samsung ilk çıkaracağı modelle rakipleri arasında önemli farkların olmasını istiyor. Buna yoğunlaşırken birde yeni bir A modelini tanıtmaya hazırlanmakta. 

Samsung Galaxy A90 özellikleri içerisinden ön plana çıkan kamerası oldu. İddialara göre kamerasında gizlenme ve dönebilme özelliği olacak.

Bu aralar yeni tanıtılan S10 serisi ön plana çıkıyor. İlerleyen tarihlerde çıkacak S10 5G modelide hala gündemde. Ama bu gündeme yeni bir model daha eklendi. Galaxy A90 telefonun ilginç yanları kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmışa benziyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy A90 kamera özellikleri şaşırtacak

Galaxy A90 kamerası açılıp kapanma mekanizmasıyle ve dönebilme özelliğiyle ön planda. Kamera ön ve arka taraflara dönebiliyor. 

Gizlenebilir kamerayı daha önce bazı markalarda görmüştük. Örnek Xiaomi Mi Mix 3′ de ve Find X modelinde. Ama yeni Galaxy’ de birde artı olarak dönen kamera yer alıyor. Tabi hiç olmayan bir sistem değil. Çok önce kamerası ön ve arkaya dönen modeller oldu. Oppo’ da olduğu gibi!

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir