Galaxy Ace 3’e Tüm Detaylar GLBencmark Testinde Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Ace 3’e Ait Tüm Detaylar GLBencmark Testinde Ortaya Çıktı

Andronova

Galaxy Ace serisinde kayda değer satışlar gerçekleştiren Samsung görünüşe bakılırsa serinin 3. telefonu için kolları çoktan sıvamış. Telefon hakkında son dönemde gelişen iddiaları sammobile cephesinden öğrenirken, ortaya çıkan GLBenchmark test raporu Galaxy Ace 3’ün sahip olduğu tük teknik detayları gözler önüne serdi.

Galaxy S II Plus’ta olduğu gibi Galaxy Ace 3’te de 1GH frekans hızında çalışan çift çekirdekli Cortex-A9 mimarisine sahip Broadcom işlemcisi ve VideoCore IV grafik biri yer bulmakta. 1GB RAM’e sahip olan telefonda 4GB dahili depolama birimi ve microSD kart desteği sunulmakta.

4-inç boyutunda 480 x 800p çözünürlüklü ekran yer aldığı telefonda dikkat çeken detaylardan biri Galaxy S4’te yer alan Android 4.2 ve Touchwiz Nature UX 2.0’ın yer alıyor olmasıdır. 5MP çözünürlüklü arka kamerası ile HD çözünürlüklü video kaydına olanak sağlayan Galaxy Ace 3’te NFC desteği de yer alacak.

Orta seviyenin altında kalan teknik özellikleriyle çokta güçlü teknik detaylar sunmayan telefon günlük işler için tatminkar sayılabilecek bir performans sunuyor. Android işletim sistemine giriş için ideal bir telefon olan Galaxy Ace 3’ün önümüzdeki birkaç hafta içerisinde resmiyet kazanması beklenirken; telefon için beklenen satış fiyatının ise 300€ olacağı iddia ediliyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.