Galaxy Alpha Detaylı Şekilde Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un metal çerçeveli ilk Android telefonu olacak Galaxy Alpha ilk defa çalışır vaziyette görüntülendi. Uzun bir süredir mobil dünyasındaki gündemi meşgul eden telefon 13 Ağustos’ta resmiyet kazanacak. iPhone 6 satışlarını baltalamak ve medyanın iPhone 6’ya olan ilgisini kırmak için geliştirilen şık tasarımlı telefonun küresel çapta satışa sunulması bekleniyor.

teknik destek

Galaxy S II tasarımını ilham alan Galaxy Alpha her ne kadar metal çerçeveye sahip olsa da, arka bölüm daha önceki Galaxy S ve Note serisi modellerde olduğu gibi plastik malzemeden oluşacak. Tabi bu malzemenin kalite noktasında daha üstün olması ön görülüyor.

4.8-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED erkanın yer verileceği Galaxy Alpha’nın işlemci birimini ismi Galaxy Note 4 ile anılan 64-bit destek ve 8 çekirdekli Exynos 5433 CPU ve Mali-T628 GPU oluşturacak.

Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi ve Galaxy S5’te yer alan en güncel TouchWiz kullanıcı arayüzünü beraberinde getirecek akıllı telefonda ayrıca 2GB RAM, artırılamayan 32GB depolama, 12MP arka kamera, 2MP ön kamera, parmak izi tarayıcısı, nabız ölçer ve nano SIM kart yuvası yer alacak.

12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!