Galaxy F’in Bu Defa Altın Renk Seçeği Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung’un LG G3’e karşı çıkaracağı Galaxy F nam-ı diğer Galaxy S5 Prime cephesinden yeni bir görüntü sızdırıldı. Sızıntının kaynağı Galaxy F’e ilişkin bugüne kadar ki sızıntıların büyük bölümünde imzası bulunan @evleaks. Popüler bilgi kaynağı metal kasaya sahip Galaxy F’in gümüş renk seçeneğinin ardından bu defa altın renkli versiyonunu Twitter üzerinden internete servis etti.

Fırçalanmış bir yüzeye sahip telefonda metal görünümü mevcut, ancak Samsung’un LG G3’te olduğu gibi metal görünümlü plastik bir kapak kullanacağı ihtimali de gündemde. Galaxy S5’te metal kasa kullanılacağı yönünde ciddi iddialar ortaya atıldı, fakat telefonun tanıtımı sonrası bu yönde bir hayal kırıklığı yaşandı. Galaxy S5’ten daha üst kategoride konumlandırılan Galaxy F’te ise artık metal kasa kullanımının gerçek olacağını iddia eden pek çok kesim var.

Galaxy S5’ten daha ince çerçevelere sahip olduğu görülen Galaxy F modelinde arka bölüme konumlandırılan hoparlör alt kısma yerleştiriliyor. Teknik özellikleri büyük oranda geliştirilen telefon metal kasa iddiasına rağmen Galaxy S3’eten bu yana başlatılan tasarımı sürdürüyor.

Galaxy F’te 5.2 ya da 5.3-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM, OIS destekli 16MP arka kamera, 225 Mbps indirme hızına erişen Qualcomm MDM9635 modem ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi yer alacak.

Sızdırılan görselde telefon ekranında 12 Eylül tarihli bir widget var ancak Galaxy F’nin bu tarihten çok daha önce haziran ayı içerisinde beklendiğini belirtelim.

Samsung_Galaxy_F_Gold

kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir