Galaxy Grand Duos için Android 4.2.2 Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Ulaştı

blank

Galaxy Grand Duos için ağustos ayı içerisinde ilk olarak Rusya’da dağıtımı başlayan Android 4.2.2 güncellemesi aralarında Türkiye’nin de bulunduğu birçok ülke için tekrar başladı. OTA (şebeke üzerinden) dağıtımı gerçekleşen güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar-Telefon Hakkında-Sistem Güncellemeleri sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

teknik destek

Geçtiğimiz yıl aralık ayında lanse edilen telefon Android 4.1.2 ile tüketicilere sunulmuş ve telefon yapılan en önemli sürüm yükseltmesi ile Android 4.2.2 oldu. Telefonda yapılan ince ayarlamaların yan sıra; yenilenen bildirim çubuğu, daha iyi ve daha istikrarlık kullanıcı arayüzü, Daydram ekran uygulaması, hızlı ayarlar paneli ve kilit ekranda widget desteği, güncelleme kapsamında yer alan yenilikler oldu. Yazılımı Odin aracılığı ile kurmak isteyen kullanıcılar ise firmware dosyasını buradan indirebilir.

Telefonun sahip olduğu özellikleri kısaca hatırlatacak olursak; 5-inç büyüklüğünde 480 x 800p çözünürlüklü ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Cortex-A9 mimarili Exynos işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili depolama, 64GB’ye kadar microSD kart desteği, 8MP çözünürlüklü arka kamera, çift SIM kart desteği ve 2.100mAh kapasiteli batarya.

ilgili>> SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!