Galaxy J5 arama reddetme resimli anlatım

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung markasının orta düzey telefonu olan Galaxy J5 modelinde istemediğiniz aramaları otomatik / manuel olarak reddetme nasıl yapılır resimli anlatıma yer verdik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung markası ülkemizde ve dünyada en çok teveccüh gören markalar arasındadır. Samsung bundan dolayı her donanımda ve her bütçeye uygun telefon modeli piyasaya çıkarmaktadır. Örnek verecek olursak zirvede en pahalı telefonu olan Note serisi bulunmaktadır. Bu seriden sonra bir aşağısında Galaxy S serisi yer almaktadır. Daha sonra ise “A” ve “J” serileri ile devam etmektedir. 

İlk sırada bahsettiğimiz telefon modelleri yüksek fiyatlara satılırken daha sonra adlarını andığımız A ve J serileri biraz daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Tabiki bu telefonların kötü olduğunu göstermemekltedir. Faakr donanımsal olarak diğer telefonların gerisinde bulunmaktadır. Bundan dolayı fiyatları orta düzey seviyesinde gezmektedir. İşte bu haberimizde J serilerinden bir tanesi olan Galaxy J5 modelinde arama engellemenin nasıl yapılacağını resimli olarak anlatacağız.

Galaxy J5 arama reddetme resimli anlatım

Arama engellem aslında zaman zaman hepimizin kullanacağı bir özelliktir. Tabiki burada kasteddiğimiz gelen aramanın otomatik olarak engellenmesidir.  İstemediğiniz numaraları otomatik olarak reddetmeyi şimdi sizlere anlatalım. İlk olarak bu özelliğin Galaxy J5 modelinde bulunduğunu belirtelim.

  • Arama yapacağınız “Telefon” simgesine tıklayınız. 
  • Açılan ekranda sağ üst köşede bulunan  “Daha” yazısına tıklayın 
  • Açılan seçeneklerden “Ayarlar” yazısını seçiniz.
  • Gelen ayarlar menüsünden “Arama reddetme” yazısına tıklayınız.
  • Otomatik reddedilecekler listesi 
  • Bu ekranda ise sizleri aramasını istemediğiniz numaranın girişini yapınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy J5 arama reddetme resimli anlatım


Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 09:05

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak