Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi ne zaman

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung bir açıklamasında Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesini gelecek ay vereceğini duyurdu. Ama yayınlanacak ayda bir sorun çıkmayacağından emin miyiz!

Ad imageAd image

Samsung, J7 Pro için Android 9 sürümünü yayınlayacağı açıklaması kullanıcılarını hem sevindirdi  hem de olumlu yorumları beraberinde getirdi. Peki gerçekten dediği tarihte güncellemeyi başlatır mı?

Geçtiğimiz yıl güncelleme konusunda sık sık şikayet alan Samsung, J7 Pro için defalarca güncelleme tarihi vermiş ama dediği tarihlerde güncellemeyi yayınlamamıştı. Peki bu sefer doğru giden ne ki dediği tarihte yayınlasın?

Galaxy J7 Pro Android 9 geliyor mu?

Galaxy J7 Pro Android 9 güncellemesi Haziran sonlarında geliyor. Test sürümün tamalanmak üzere olduğu açıklandı. Ama daha önce de güncelleme takviminde defalarca olmasına rağmen önceki sürümlerde denilen tarihlerde yayınlanmamış olması Samsung’ u bu konuda sabıkası olduğunu gösteriyor. 

Diğer bir mesele ise bazı modellere gelen Android Pie sonrasında şarjın erken bitmesi ve donma sorunları gibi durumlar ortaya çıkmıştı. Acaba bu modelde de bu tarz sorunlar çıkacak mı?

Ad imageAd image

Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi ne zaman

Yeni sürümün bakalım J7 Pro’ da sorunsuz çalışmasını sağlayacak mı? Bu güncellemelerin en sıkıntılı taraflarından biri erken şarj bitme sorunu. Bazıları bir anda %5 veya %10 şarjdan eskilme görüldüğü yönünde paylaşımda bulunmuşlar. Bazıları da pil kullanım süresinin kısa olduğundan yakınmakta.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe