Galaxy J7 telefonda bildirimleri kilit ekranında gizleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung markasının Galaxy J7 modelinde ana ekranınız kilitli konumdayken telefona gelecek olan bildirimleri açma veya bu bildirimleri gizleme işlemleri nasıl yapılır?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung kelimesi artık telefon kelimesinin yerine geçecek kadar dillerimizde dolanmaya başladı. Artık bir telefon alırken bir samsung ver diyecek hale geldik 🙂 bunun örnekleri aslında farklı sektörlerde de bulunmaktadır. Örneğin selpak ismi aslında bir markadır fakat o kadar sıklıkla kullanmışız ki hangi kağıt mendili alsak bir selpak verir misiniz şekline döndü. İşte Samsung markasıda bu hale yavaş yavaş geldiğini söyleyebiliriz. Yakında telefon kelimesini insanlar kullanmazsa şaşmayınız 🙂

Bu haberimizde firmanın orta segment bir telefonu olan ve orta fiyat aralığında bulunan bir modelinde yaşanan soruna çözüm üretmeye çalışacağız. Galaxy J7 modelinde telefonunuza uygulamalardan gelen bildirimlerin telefon ekranı kilitli iken okunup okunmaması veya kimsenin görmemesi için gizli konumda olmasını nasıl sağlayabiliriz.

Galaxy J7 bildirimlerin kilit ekranında görülmesini engelleme

Telefonumuz bazen bulunduğumuz ortamlarda cebimizde değil oturduğumuz masanın üzerinde olabilmektedir. Bu durumlarda kendinize ait özel paylaşımlar eğer bildirimleri ekranda görünsün dediyseniz ekranınız kilitli bile olsa görünmektedir. Buda bazen bazılarımızı zor durumda bırakabilmektedir. Kilit ekranda bildirimleri gizlemenin nasıl yapılacağını resimli olarak anlatmaya çalışacağız. Bildirim gizleme işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz.;

  • İlk olarak telefonunuzda yer alan uygulamalar simgesine tıklayınız.
  • Daha sonra telefondaki ayarları değiştirebileceğiniz ayarlar simgesine tıklayınız.
  • Ayarlar içerisinde bulunan Sesler ve Bildirimler bölümüne giriş yapınız.
  • Son adım olarak ise İçeriği gizle seçeneğine tıklayınız.

Galaxy J7 telefonda bildirimleri kilit ekranında gizleme


Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 10:30

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir