Galaxy K Zoom Ülkemizde Ne Zaman Satışa Sunulacak?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung dünyanın en büyük mobil cihaz üreticisi konumunu uzun süredir tek başına sürdürmekte. Bu açık ara liderliğinin getirdiği bazı avantajları kullanmayı çok iyi bilen Sasmung sektörde hiç olmayan bir ekran boyutunu hayatımıza sokarak Android ekosistemine Note 1 ile bambaşka bir boyut kazandırdı. Satılmaz denen telefonun devam niteliğindeki Note 2 ve Note 3 dünyanın en çok satan cihazları oldular. Bununla birlikte “ekranı dahada büyütebilir miyiz” diyen firma geçtiğimiz yıl arka arkaya 5,8 inçlik ve 6,3 inçlik Galaxy Mega adını verdiği telefonları da piyasaya sunarak piyasa araştırmasını yapmıştı. Bunlardan bir başarı beklemeyen Samsung Galaxy S4’ün isiminden yararlanarak başka başka telefonları da piyasaya sunmuştu. Galaxy S4 Active ve Galaxy S4 Zoom gibi farklı 2 telefonla farklı kullanıcıları hedef alan firma Galaxy S5’te Galaxy Active’in özelliklerinden faydalanmıştı.

teknik destek

Galaxy S4 Zoom ise benimde para verip aldığım bir telefondur. Bu kalınlıkta bir telefonu asla taşımayı göze almak istemeyecek olanları bile kamera özellikleri ile cezbeden bu telefonu keyifle olmasada canla başla kullanmaya devam etmekteyim. Galaxy S4’ün biçimsiz kalınlığı özellikle bu yaz aylarında çantası olmayan kişilerde büyük sorunlar yaşanmasına da sebep oluyor.

S4-Zoom-K-Zoom-2

Samsung Galaxy S4 Zoom ile kendi çapında başarılı olduğundan dolayı devam telefonunu yapmaya karar vermişti. Firma Galaxy S5 Zoom yerine isim değişikliğine giderek (Galaxy F öncesi ortamı yumuşatmak adına ve isimi kulaklara aşina etmek amacıyla) Galaxy K Zoom adı altında telefonunu çıkarttı ve bizde sizlerle bu telefonun tüm detaylarını paylaştık. Telefonun uzak doğuda satışa sunulmasının ardında Galaxy K Zoom’un ülkemizde ne zaman satılacağı da açıklandı. Haziran ayının son haftası ülkemizde de satışına başlanacak telefonunun fiyatı konusunda ise resmi bir açıklama yok ama şöyle bir yorumda bulunalım.

Galaxy S4 Zoom geçtiğimiz yıl “uçak bileti, kılıf ve yedek batarya ve şarj aleti” ile 1300 TL seviyesinden satışa sunulmuştu. Ocak ayı sonrası biten uçak bileti kampanyası ile kılıf ayrılarak telefon 999 TL’den satışına devam etmişti. Bundan dolayı Galaxy K Zoom’un 1299 ile 1399 TL’den satışa çıkacağını ama asıl hedef kitlesini telefonun fiyatının 1099 TL seviyesine düştükten sonra ulaşacağına inanmaktayız.

Peki sizce Galaxy K Zoom kaç TL bandından satılmalı? Yorumlarınız ile hem bize hemde firmaya fikir belirtmenizi rica ediyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!