Galaxy M40 güncellemesi yayınlandı mı?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni çıkardığı Galaxy M40 için ekran kilidi, kamera çekimleri ve yüz tanımada bazı iyileştirmeler getirdi. Sanırım şu an Türkiye başlamadı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, çok sayıda seri ile her cebe uygun model çıkarmaya çalışıyor. Bunlardan biri olan M serisinin modelleri çıkmaya devam ediyor. Galaxy S ve A serisinin altında yeni çıkardığı M serisi ile uygun fiyatta satış başarısını elde etmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkan Galaxy M40 modeli için Samsung bir güncelleme çıkardı. Android 9.0 yer aldığı modelde ufak çapta bir iyileştirme sürümü devreye alındı.

Güncellemenin kamera iyileştimesi ve yüz tanıma ile alakalı temel bir yapısı var. Dosya boyutuna bakıldığında 380 MB yakın bir veri görünüyor. 

Galaxy M40 güncelleme detayı

Yüz ve kamerada performans artışı ve iyileştirmeler içeren sürüm aynı zamanda genel kullanımlar için performans sağladı. Güncellemenin genel bilgisi aşağıda. Yani temel yönleri sıralamada yer alıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Ekran kilidi daha hızlı açılacak
  • Video çekimleri ve fotoğraf çekimleri iyileştirildi daha
  • Geçen ayın güvenlik yaması dahil edildi
  • Yüz tanıma daha iyi hale geldi

Cihazda 6.3 geniş ekran, 8 çekirdekli 2 GHz 11 nm işlemci yapısı, 6 ve 4 GB ram’ lı seçenekleri bulunmakta.

Galaxy M40 güncellemesi yayınlandı mı?


Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 15:56

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir