Galaxy Mega 2’nin Özellikleri Sızdı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bazı kullanıcılar için büyük ekran her şey demektir. Telefonun tek el kullanılması ya da dışarıdan görünüşü önemli değildir. Önemli olan büyük ekranlı telefon kullanırken kolaylık ve alınan keyiftir. Samsung’un Note serisi ile başlayan ve Mega serisi ile devam eden telefonlarına olan talep te bunun bir göstergesi. Geçen sene satışa çıkan Mega 5.8 ve Mega 6.3‘ten sonra bu sene piyasaya sürülecek Samsung Galaxy Mega 2‘nin özellikleri sızdırıldı.

teknik destek

GFXBench programında ortaya çıkan eski sızıntı da telefon özellikler olarak; 1.8 GB RAM, 12 MP arka ve 4.7MP ön kamera bulunuyordu. Yeni sızıntı da ise 1.5 GB RAM, 8MP arka ve 2.1 MP ön kamera gözüküyor. Ekran olarak 6 inç 720P çözünürlük ve Android 4.4.3 kitkat sürümü ile gelmesi bekleniyor. İşlemci olarak ise ,daha önce Samsung Galaxy S4 Zoom‘da kullanılan Pega Pro işlemcinin yeni versiyonu; 1.5 GHz frekansında çalışan 4 çekirdekli versiyonu gözüküyor. Telefonun pil kapasitesi  ise 2800 maH olarak belirlenmiş.

Samsung telefonu tanıtana kadar sızıntıların hepsi söylenti olarak kalacaksa da , fotoğraf ile bu sızıntı oldukça gerçek gibi duruyor. Sizce geçen seneki Mega’dan sonra bu yeni telefon alınır mı? Yeni Mega serisinden beklediğiniz özellikler neler olurdu?

Samasung Galaxy Mega 2'nin özellikleri belli oldu

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!