Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4 KitKat Güncellemesi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4 KitKat Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

Andronova

Son dönemde Samsung cephesinden sızdırılan bazı belgelerde Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin haziran ayında başlayacağı bilgisi yer alıyordu. Ancak görünüşe bakılırsa Samsung dev ekranlı telefon için güncellemeyi beklenen daha önce başlattı.Galaxy Mega 6.3 için KitKat güncellemesi Rusya’da Kies ve OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Kademeli olarak dağıtılacak yeni yazılımın önümüzdeki günlerde farklı ülkelere de uğraması bekleniyor. Ülkemiz kullanıcılarına ise güncellemenin hangi zaman diliminde dağıtılacağı henüz bilinmiyor. Dilerseniz Rusya için yayınlanan mevcut en güncel yazılımı Odin aracılığıyla yükleyerek, Android 4.4’ün sunmuş olduğu tüm yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Galaxy Mega 6.3 için yayınlanan ROM’u indirebilirsiniz. Eğer indirme linkinde sorun yaşıyorsanız SamMobile sitesine üye olarak yazımı indirebilirsiniz.

Güncelleme kapsamında yer alan yeniliklerden söz edecek olursak; genel performans artışı,  daha hızlı bir arayüz, beyaz durum çubuğu simgeleri, Hangouts’un mesaj uygulaması işlevi kazanması, pil iyileştirmeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve yatay konumda daha iyi performans sergileyen klavye.

Galaxy Mega 6.3’ün ardından Android 4.4 güncellemesinin bu defa Galaxy Mega 5.8 için başlatılması bekleniyor.

Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4 KitKat Güncellemesi

1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın