Galaxy Mini 2 İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi İptal Edildi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Jelly Bean güncellemesi alacak cihazlar listesine dahil ettiği ve uzun bir süredir güncellemenin yayınlanmasını bekleyen Galaxy Mini 2 için kötü haber Samsung Mobile İspanya’dan geldi. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, yapılan çalışmalar neticesinde Jelly Bean güncellemesinin “en iyi kullanıcı deneyimi” sunmadığı gerekçesiyle iptal edildiği bildirildi. 2012’nin mart ayında Android 2.3 Gingerbread ile resmiyet kazanan telefon bundan sonra da aynı sürümde kalmaya devam edecek.

3.27-inç boyutunda 320 x 480p çözünürlüklü bir ekrana sahip telefonun güç birimini 800MHz frekans hızında çalışan Cortex-A5 mimarili tek çekirdekli Qualcomm işlemci, Adreno 200 grafik birimi ve 512MB RAM oluşturmakta. 4GB dahili depolama birimi ve microSD kart desteğinin yer aldığı telefonda 3.2MP çözünürlüklü bir kamera yer almakta.

Galaxy Mini 2 ile benzer donanımlara sahip Galaxy Pocket Neo ve Galaxy Music modelleri Android 4.1 Jelly Bean ile çalışırken, güncellemenin iptal edilmesi Galaxy Mini 2 kullanıcıları arasında hayal kırıklığı yarattı. Kullanıcıların bundan sonra başvuracağı çözüm ise özel ROM’lar olacaktır.

kaynak: GSMArena

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!