Galaxy Note 10.1 Edition Android 4.4 KitKat Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 10.1 Edition Android 4.4 KitKat Yayınlandı

teknik destek

Samsung’un geçtiğimiz yıl eylül ayında gerçekleşen IFA Berlin etkinliğinde teknoloji meraklılarının beğenisine sunduğu yeni nesil tableti Galaxy Note 10.1 2014 Edition için Android 4.4 KitKat güncellemesi başladı. 10.1-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran ile donatılan , LTE versiyonunda Snapdragon 800 , 3G ve Wi-Fi modellerinde ise Exynos 5 octa 5420 işlemcisinin yer verildiği tablet modeli kutudan Android 4.3 Jelly Bean ile çıkmıştı.

Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için yayınlanan Android 4.4 güncellemesi sonrası Samsung güncelleme kapsamına bu defa halihazırda ülkemizde de raflarda olan tabletin Wi-Fi modelini de aldı. İlk olarak Kolombiya’da OTA ve Kies üzerinden dağıtılan güncellemenin kademeli olarak diğer ülkelere sıçraması bekleniyor.

Sistem altyapısında önemli gelişmeler sağlayan kapsamlı güncellemeyle birlikte tablet daha hızlı bir arayüz kavuşuyor. Bunun yanı sıra durum çubuğu simgelerinin beyaz renge bürünmesi, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranında tam boyutlu albüm kapağı desteği, yatay konumda daha iyi performans sunan klavye ve genel bir performans artışı güncelleme içeriğinde yer alan diğer yenilikler oldu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!