Galaxy Note 2 Note 3 Android 5.0 Lollipop

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 2, Note 3 ve Diğer Samsung Modellerine Lollipop Resmi Olarak Çok Yakında Geliyor!

Andronova

Dün sizlerle paylaştığımız haberimizde Galaxy Note 2’nize nasıl Android 5.0 Lollipop’u yükleyebileceğinizin bilgisini vermiştik. CyanogenMod 12 alt yapısında geliştirilen bu ROM elbette resmi bir Android dağıtımı değildi. Ancak şimdi resmi ağızlardan, Samsung Finlandiya’nın söylediğine göre genel Lolipop güncellemesi çok yakında.

Samsung’un Galaxy Note 4 ve Galaxy S5’i Android 5.0 güncellemesini almıştı. Ancak diğer Samsung modellerinin Lolipop güncellemesi konusunda resmi bir bilgi bugüne kadar verilmemişti. Samsung Finlandiya’nın söylediğine göre, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop’a çok yakında güncellenecek. Henüz net zaman söylenmese de bunun kısa süre içerisinde olacağı belirtiliyor.

Bu zamana kadar Note 2 kullanıcıları için resmi Lolipop güncelleme bilgisi verilmemişti ve bu haberle Samsung’un 2 yıl önceki cihazını da resmi olarak güncelleyeceği bilgisi teyit edilmiş oldu. Samsung’un bu politikası bir çok kullanıcıyı memnun edeceğe benziyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.