Galaxy Note 3 6.500mAh Batarya Satışa Sunuldu!

media 16143

Galaxy Note 3 için 6.500mAh Kapasiteli ‘Mugen Power’ Batarya Satışa Sunuldu! – Galaxy Note 3 6.500mAh Batarya Satışa Sunuldu!

teknik destek

Akıllı telefon ekosisteminde her bileşende gelişmeler yaşanıyor olsa da, bataryaların sunduğu verimlilik hala kullanıcıları tatmin edecek seviyede değil. Yoğun kullanımda tam gün kullanım deneyimi sunan telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

Samsung, Galaxy Note II‘de kullandığı batarya ile kullanıcıları iyi bir pil deneyimi yaşattı. Galaxy Note 3’e gelindiğinde ise Full HD ekran, 2.26GHz’de çalışan Snapdragon 800 işlemci, geliştirilen yazılımsal faktörler 3.200mAh kapasiteli bataryaya sahip Galaxy Note 3‘ün pil performansını beklentilerin altında tuttu.

Kimi kullanıcılar bu noktada üçüncü parti üreticilerin geliştirdikleri daha yüksek kapasiteli pillerle sorunu çözme uğraşında. Hong Kong menşeli  Mugen firmasının Galaxy Note 3 için satışa sunduğu  Mugen Power adlı batarya-kılıf aksesuarı Galaxy Note 3’ün batarya problemine kökten çözüm getiriyor.

Piyasaya sürdüğü ürünlerde belirli bir kalite oranı yakalayan ve bu noktada kullanıcılara güven aşılayan Mugen firmasının, Galaxy Note 3 için hazırlamış olduğu kılıf aksesuarı 6.500mAh kapasiteli bir pili bünyesinde barındırıyor. Ürün aynı zamanda masaüstü standı olarak da kullanılabiliyor. 98.50 dolar etiket fiyatına sahip olan Mugen Power aksesuarı aynı zamanda bir yıl garanti sunuyor.

Ürün şu an Türkiye üzerinden de satın alınabiliyor. Üretici firmanın açıklamasına göre söz konusu pil yakın zamanda dünyanın birçok noktasında satışa sunulacak.

mugen-note-3-retail

kaynak: SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın