Galaxy Note 3 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 3 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcıları için Resmen Başladı

Andronova

İlk olarak Snapdragon 800 işlemcili Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini başlatan Samsung, dağıtımın başlamasından kısa bir süre sonra bu defa Exynos işlemciye sahip Galaxy Note 3 için güncelleme dağıtımını başlattı. Exynos işlemcili Galaxy Note 3 için Kies ve FOTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşturulan güncelleme ilk olarak Rusya’da ocak ayında dağıtıma sunuldu. Bir süredir birçok Asya ülkesi için güncelleme dağıtımı devam ederken, Android 4.4.2 bugünden itibaren nihayet ülkemiz kullanıcıları için de yayınlanmaya başladı.

Galaxy Note 3 için yayınlanan ve sistem alt yapısında önemli gelişmeler içeren kapsamlı güncellemeyle birlikte kullanıcılar özellikle arayüz geçişlerinde belirgin bir hızlanma ile karşılaşacaktır. Bunun yanı sıra durum çubuğu simgelerin beyaz renge dönüştürülmesi, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranında tam boyutlu albüm kapağı desteği, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM yönetimi, Hangouts uygulamasının yerleşik SMS uygulaması olarak da kullanılabilmesi, genel performans artışı ve yatay konumda çalışırken klavyede yapılan iyileştirmelerin güncelleme kapsamında yer alan yenilikler olarak sıralayabiliriz.

Galaxy Note 3 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

Güncellemenin gün içerisinde bazı kullanıcılara ulaştığı rapor ediliyor. Henüz size ulaşmadıysa Ayarlar menüsünde sistem güncellemesi ya da Kies üzerinden kontrol işlemini yapabilirsiniz. Yükleme işlemini Odin ile yapmak için gerekli olan ROM dosyasını ise BURADAN indirebilirsiniz.

SAMSUNG CSC

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.