Snapdragon İşlemcili Galaxy Note 3 için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Snapdragon İşlemcili Galaxy Note 3 için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

Andronova

Samsung’un geçtiğimiz yıl eylül başında duyurduğu amiral gemisi akıllı telefon Galaxy Note 3’ün Snapdragon 800 işlemcili uluslararası versiyonu için yeni bir güncelle dağıtımı başlattı. İngiltere’de OTA (şebeke) üzerinden dağıtıma sunulan 185MB boyutundaki güncelleme üç yeni özellik dikkat çekiyor.

Samsung güncellemeyle birlikte güvenlik uygulaması Knox’u 2.0 numaralı sürüme yükseltiyor. Güncelleme içeriğinde ayrıca Çocuk Modu özelliği de yer alıyor. Samsung’un çocuklar için oluşturduğu bu uygulamada ebeveynler oluşturdukları pin koduyla birlikte çocukların telefonda yararlanabileceği içerikleri düzenleyebiliyor.

Güncellemeye dahil edilen bir diğer özellik ise Download Booster özelliği oldu. Booster (güçlendirici) özelliği sayesinde Wi-Fi ve mobil veri bağlantıları aynı anda devreye girerek büyük dosyaların indirme süresi kısaltılıyor.

Güney Koreli üretici söz konusu üç yeni özelliğe Galaxy S5 ile başlatmış ve geride bıraktığımız haftalar içerisinde bu özellikleri Galaxy S4 ve T-Mobile bünyesinde satışa sunulan Galaxy Note 3’lere zaten getirmişti.

Güncellemenin çok yakında ülkemizde satışa sunulan Exynos işlemcili Galaxy Note 3’e ulaşması bekleniyor.

note-3-kids-mode-update (1)

kaynak: SamMobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.