Galaxy Note 3 ilk Bir Ayda Rekor Satış Elde Etti!

blank

Sahip olduğu donanım ve yazılım özelliklerinin yanında S-Pen kabiliyetleri ile büyük ekranlı telefonlar kategorisinin mutlak hakimi olduğunu bir kez daha kanıtlayan Galaxy Note 3, bir aylık süre zarfında 5 milyon satmayı başardı. Samsung Mobile Başkanı JK Shin bizzat kullanıcıya ulaşan Galaxy Note 3 adetinin 5 milyon olduğunu bildirdi.

teknik destek

Oldukça iyi bir başlangıç yapan Galaxy Note 3’ün bu başarısını daha önce Galaxy Note ailesi ile kıyaslayacak olursak; birinci nesil Note, 5 milyon satış rakamına 5 ayda ulaşmıştı. Tabi o zamanlar phablet platformu henüz kendisini kanıtlamış değildi, ki buna rağmen büyük bir başarı olarak değerlendirildi. Halihazırda 30 milyon satış rakamını geride bırakan Galaxy Note II ise ilk ayda 3 milyon, iki ayda ise 5 milyon satış elde etmişti.

Galaxy Note 3’ün öne çıkan teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; Snapdragon 800 (Adreno 330 GPU) ve Exynos Octa 5420 (Mali-T628 GPU) işlemci, 5.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 3GB PDDR3 RAM, 13MP çözünürlüklü kamera, [email protected] ve 4K video kaydı (sadece Snapdragon 800 versiyonu), 32/64GB dahili depolama, MicroSD kart desteği, microUSB 3.0 portu, 3.200mAh kapasiteli pil, Android 4.3 işletim sistemi ve gelişmiş S-pen yetenekleri.

kaynak: sammyhub

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!