Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 Güncellemesi

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 Güncellemesi. Galaxy Note 3 Neo Android son sürüm güncellemesi yeni sürüm güncellemesi indir yükle.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung’un ocak ayında duyurduğu Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4 KitKat güncellemesi resmen başladı. Android 4.3 Jelly Bean ile çalışan 5.5-inç ekran büyüklüğündeki akıllı telefon, üst seviye kategoride yer almadığı için telefon kullanıcılarının güncelleme için uzun bir süre bekleyeceği tahmin ediliyordu, ancak Samsung henüz üç ay dolmadan Galaxy Note 3 Neo ile KitKat’i buluşturdu.

Samsung, Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini ilk olarak Güney Kore’de başlattı. OTA (şebeke) ve Kies üzerinden dağıtılan N750SKSU1BND3 yapı numarasına sahip güncellemenin önümüzdeki haftalardan itibaren diğer ülkelere de sıçraması bekleniyor.

Android 4.4 güncellemesinin Galaxy Note 3 Neo’ya getirdiklerinin Galaxy Note 3’e getirdikleriyle aynı olduğu görülüyor. Durum çubuğunda yer alan simgelerin beyaz renge bürünmesi, daha hızlı ve kararlı bir sistem, bir dizi arayüz geliştirmeleri, kilit ekranda kamera kısayolu, kablosuz yazıcı desteği, kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve yatay konumda daha iyi performans sunan klavye güncelleme içeriğinde yer alıyor.

Halihazırda ülkemizde de raflarda olan Galaxy Note 3’nun özelliklerinden kısaca söz edecek olursak; 5.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 6 çekirdekli (4+2) Exynos 5260 işlemci (4 çekirdek 1.3GHz Cortex-A7, 2 çekirdek 1.7GHz Cortex-A15), kızılötesi desteği, S-Pen işlevleri, 2GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart desteği, 8MP arka ve 2MP ön kamera, 3.100mAh kapasiteli pil.

Galaxy Note 3 Neo için Android 4.4.2 Güncellemesi

kitkat-note-3-neo-korea

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir