Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear Satışa Sunuldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda Berlin’de düzenlenen IFA fuarında kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni nesil Galaxy Note modeli ile şirketin ilk akıllı saat tecrübesi olan Galaxy Gear bugün itibariyle dünyanın birçok noktasında raflardaki yerini aldı. Galaxy Gear halihazırda sadece Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 10.1 Edition ile uyumlu halde çalışırken, Samsung yeni bir güncelleme ile saatin birçok Galaxy cihaz tarafından destekleneceğini bildirdi.

Samsung, gelişmiş S-Pen deneyimi, 3GB RAM, 4K video çekimi ve 3.200mAh kapasiteli ile donattığı telefonu ülkelere göre Snapdragon 800 (LTE destekli ülkelerde) ve Exynos Octa 5420 işlemcilerle satışa sunacak.

Bugün itibariyle 140 ülkede satışa sunulacak Galaxy Note 3’ün ülkemiz satışı fiyatı ise 2.199 lira olarak belirlenmişti. 32GB’lik model için belirlenen fiyatın yanı sıra kimi operatörler belirli sayıda kullanıcıya Galaxy Gear ve S View kılıf  hediye edilecek.

Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear’in detaylı teknik özellikleri için alt bölümde yer alan linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Galaxy Note 3 tanıtıldı!

Galaxy Gear tanıtıldı!

Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için 18 dakikalık tanıtım videosu!

CAM00167

CAM00168

ilgili>> SamMobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir