Galaxy Note 3’teki Surround Shot (Çevresel Çekim) Modu Galaxy S4’e Uyarlandı!

Andronova

Galaxy S4’te kamera yazılımında birçok çekim moduna yer veren Samsung, Galaxy Note 3‘te ise daha zengin bir kamera yazılımı karşımıza çıkardı. Telefon, Galaxy S4’ten farklı olarak Shot Surround adında “Çevresel Çekim” şeklinde dilimize çevireceğimiz kamera modu, ilk olarak Android 4.2’de tanıtılan ve 360 derecelik çekimler sunan Photosphere çekim moduna benzer özellikler sergiliyor.

Uygulama şu an için sadece Galaxy Note 3 modeline özgü ve ilerleyen süreçte güncelleme kapsamında diğer Samsung telefonlarına sunulur mu bilinmez.

XDA Geliştiriciler Forumu üyelerinden Senior Member kod isimli üye ise Galaxy Note 3’teki Shot Surround çekim modunu Galaxy S4’e uyarlamayı başardı. Kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla uygulama oldukça stabil çalışıyor.

Alt bölümde konuya ilişkin videoya göz atabilirsiniz. Shot Surround kamera çekim modunu Galaxy S4 telefonunuzda tecrübe etmek istiyorsanız adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Yükleme öncesi cihazınızda özel bir Recovery modunun yüklü olması gerekiyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir