Galaxy Note 3’ün Yeni Renk Seçenekleri Satışa Sunuluyor!

blank

Satış rekorları kıran Galaxy S III modelinde tüketicilere birçok renk seçeneği sunan Samsung, benzer süreci kullanıcılardan ilgi gören sonraki modelleri için de ön görmüştü. Ağustos sonunda resmi tanıtımı gerçekleşen Galaxy Note 3 ise ilk aşamada Galaxy S4’te olduğu gibi siyah, beyaz renk seçenekleriyle satışlara başladı. Samsung bu renklerin yanında bir de pembe renk eklemiş olsa da, söz konusu renk seçeneği sadece belirli pazarlara özel oldu.

teknik destek

Galaxy Note 3’ün mevcut renkleri ilginizi çekmiyorsa, Samsung’un iki renk seçeneği daha duyuracağını söyleyelim. Samsung ilk olarak ocak ayının ilk günlerinde kırmızı rengi, iki hafta sonra ise beyaz altın seçeneğini satışa sunacak. Oldukça şık görünen iki seçenek dünya genelinde raflardaki yerini alacak.

5.7-inç boyutunda Ful lHD çözünürlüklü oldukça etkileyici görünen Super AMOLED ekranı, 3GB RAM, güçlü bir performans ortaya koyan Exynos ve Qualcomm işlemcilerin yanı sıra; 3.200mAh kapasiteli batarya, 13MP çözünürlüklü kamera, gelişmiş S-Pen özellikleri ve 4K video kaydı (Qualcomm versiyonu) ile tüketicilerden tam not alan Galaxy Note 3 ilk bir aylık süreçte 5 milyon satış rakamına ulaşarak büyük ekranlı telefonlar kategorisinde bir numara olduğunu bir kez daha kanıtladı.

1

2

kaynak: AndroidAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!