Galaxy Note 3’ün Yeni Renk Seçenekleri Satışa Sunuluyor!

Andronova
1 Minimum Okuma

Satış rekorları kıran Galaxy S III modelinde tüketicilere birçok renk seçeneği sunan Samsung, benzer süreci kullanıcılardan ilgi gören sonraki modelleri için de ön görmüştü. Ağustos sonunda resmi tanıtımı gerçekleşen Galaxy Note 3 ise ilk aşamada Galaxy S4’te olduğu gibi siyah, beyaz renk seçenekleriyle satışlara başladı. Samsung bu renklerin yanında bir de pembe renk eklemiş olsa da, söz konusu renk seçeneği sadece belirli pazarlara özel oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy Note 3’ün mevcut renkleri ilginizi çekmiyorsa, Samsung’un iki renk seçeneği daha duyuracağını söyleyelim. Samsung ilk olarak ocak ayının ilk günlerinde kırmızı rengi, iki hafta sonra ise beyaz altın seçeneğini satışa sunacak. Oldukça şık görünen iki seçenek dünya genelinde raflardaki yerini alacak.

5.7-inç boyutunda Ful lHD çözünürlüklü oldukça etkileyici görünen Super AMOLED ekranı, 3GB RAM, güçlü bir performans ortaya koyan Exynos ve Qualcomm işlemcilerin yanı sıra; 3.200mAh kapasiteli batarya, 13MP çözünürlüklü kamera, gelişmiş S-Pen özellikleri ve 4K video kaydı (Qualcomm versiyonu) ile tüketicilerden tam not alan Galaxy Note 3 ilk bir aylık süreçte 5 milyon satış rakamına ulaşarak büyük ekranlı telefonlar kategorisinde bir numara olduğunu bir kez daha kanıtladı.

1

2

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: AndroidAuthority

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir