Galaxy Note 4, 15 Eylül’de Satışa Sunulacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung’un merakla beklenen üst düzey akıllı telefonu Galaxy Note 4 için geri sayıma geçildi. 3 Eylül’de resmileşecek akıllı telefon ortaya çıkan yeni bir belgeye göre sabırsız kullanıcılar pek de bekletmeyecek. 3 Eylül’de kutudan çıkacak Galaxy Note 4’ün satışına 15 Eylül’de başlanacak. Satış işlemi 28 Eylül’e kadar kademeli olarak yeni ülkeleri de kapsayacak şekilde genişleyecek.

Samsung yılın ilk yarısında duyurduğu Galaxy S5 ilk aşamada yüze aşkın ülkede kullanıcılarla buluşturdu. Galaxy Note 4 içinse farklı bir strateji izlenmesi bekleniyor. Telefon ilk olarak büyük pazarlarda raflarda olacak. Eğer belirtilen tarih doğruysa Galaxy Note 4’ün en geç eylül sonunda ülkemize giriş yapacağını söyleyebiliriz.

5.7-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekranıyla sektörün en iddialı panellerinden birini beraberinde getirecek Galaxy Note 4’ün işlemci tarafı da bir hayli iddialı görünüyor. 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snadpragon 805 CPU, Adreno 420 GPU ve 3GB RAM telefonun güç birimini oluşturacak.

Galaxy Note 3’ün mevcut tasarımı üzerinde ufak çaplı güncellemelerin beklendiği Galaxy Note 4’te ayrıca 16MP çözünürlüklü ISOCELL arka kamera, gelişmiş S-Pen özellikler, parmak izi tarayıcısı, Ultraviyole sensör ve göz tarayıcısı gibi detayları da bünyesinde barındıracak.

galaxy-note-4-release-date-620x428

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir