Galaxy Note 4 Altın Kaplama Versiyonu Üretildi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yeni phableti Galaxy Note 4‘ün altın kaplama versiyonu satışa sunuldu. Vietnam’da üretilen telefon telefonun tüm metal yüzeyleri 24 karat altın ve diğer soy metaller ile kaplanarak elde edilmiş. Telefonu altın kaplama işlemi 4-5 saat sürüyor. Bu zorlu işlem sonunda telefon altın rengine değil, gerçek altın kaplamasına sahip oluyor. Bu sayede telefonun metal çerçevesinin paslanması gibi bir durum söz konusu olmaktan çıkıyor. 24 ayar altın kaplama maliyeti cihaz başına 1100 $’ ı buluyorken, bu fiyata Galaxy Note 4 fiyatı dahil değil. Telefonun satış fiyatı olan 900 $ da eklenince, 2000 $‘a 24 ayar altın kaplama Galaxy Note 4 elde etmek mümkün oluyor.

Andronova

Sahip oldukları telefonla fark yaratmak isteyen zenginler, genelde altın ya da pırlanta kaplamalı telefonlar kullanıyorlar. Üst pazara telefon üreten Vertu markasından sonra, daha bilindik bir markanın telefonunun altın ile kaplanması bu trendin artacağını gösteriyor. İnsanlarda altın rengine olan düşkünlüğün son bir kaç senede renk seçeneği olarak cihazlara da eklenmesi, tüm dünyada altının “sahtesi bile olsa” yüksek talep gördüğünü özetliyor. Snapdragon 805 işlemcili, 3 GB RAMli, 16 MP kameraya sahip Galaxy Note 4’ün sahip olduğu tüm donanımsal özellikler yanında altın ile de kaplanması, bu telefonu almayı düşünen zenginlerin aklını çelebilecektir. Vietnamlı Golden Mobile firması, talep olması halinde telefonun 24 ayar kaplı versiyonunu yurt dışına satmayı planlıyor. Altın kaplamalı Galaxy Note 4 için siz ne düşünüyorsunuz?

Galaxy Note 4

note-4-gold-edition

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.