Galaxy Note 4 Güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir Yükle

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy Note 4 Polonya için yayınlanan Android 6.0.1 ROM indir yükle. Note 4 cep telefona Android 6.0.1 ROM nasıl indirilir? Note 4 telefona Android 6.0.1 ROM nasıl yüklenir? Note 4 Android 6.0.1 Türkiye güncellemesi ne zaman yayınlanacak. Android 6.0 ROM indirme yükleme.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy Note 4 Polonya güncellemesi Türkiye’ de kullanıma başlandı. Daha önce Polonya ROM yüklemesi yaptıysanız, OTA yoluyla Android 6.0.1 güncellemesini cihazınıza yükleyebilirsiniz. Eğer yüklemediyseniz Odin programı ile önerdiğimiz indirme adresinden indirip yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 Türkiye Android 6.0.1 güncellemesini bu ay yada gelecek ay içerisinde yayınlayacak. Güncellemeyi OTA üzerinden veya Kies yazılımı ile yükleyebilirsiniz. Android 6.0.1 Türkiye sürümünü beklemek istemiyorsanız, Polonya sürümünü kullanabilirsiniz. Android 6.0.1 Polonya sürümünde Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Android 6.0.1 indirme dosya boyutu 1.3 GB. Android’ in yeni güncellemesinde TouchWiz arayüzünü, geliştirilmiş güç tasarruf modu, güvenlik açıkları, yeni emoji, genel performans ve bazı yenilikleri kullanıcılarına sunuyor.

Samsung Galaxy Note 4 Android 6.0.1 ROM indir yükle

Android 6.0.1 ROM indir yükle

 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Odin porgramı cihazınızı algılamadıysa nedeni driver algılamadığından veya yüklü olmadığından. Driver sorunu için Samsung resmi sitesinden gerekli sürücüyü indirebilirsiniz. Samsung driver indirme adresi. Samsung Galaxy Note 4 Polonya ROM indirme adresi

Note 4 Android 6.0.1 ROM indir yükle

Samsung Galaxy Note 4 Android 6.0.1 nasıl indirilir nasıl yüklenir

Cihazınızın yedeğini alınız. Şarj durumunu kontrol ediniz. Note 4 için önerdiğimiz Android 6.0.1 ROM’ u ve Odin programını bilgisayarınıza indirin. Cihazı kapatınız. Download moduna alınız. Download modu için cihazdan Ses kısma + Menü ve cihazı açma kapama tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutunuz.

Mobil Odin ile Android ROM yazılım yüklemek, Galaxy Note 4 için Android 6.0 Marshmallow yayınlandı ve Android otomatik ROM indirme yükleme programı yazılarımızı incelemenizi öneririm.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak