Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Lollipop Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung’un Note serisinin son üyesi olan ve milyonlarca kişinin kullandığı Galaxy Note 4‘ün gecikmeli de olsa Android 5.0 Lollipop güncellemesini almasının ardından, Samsung şimdi Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi için hazırlıklara başladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Geçtiğimiz 11 Şubat 2015 tarihinde ilk Lollipop güncellemesini alan Galaxy Note 4 modeli için daha sonrasında Türkiye için de Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanmıştı.

Samsung‘a yakınlığıyla bilinen Sammobile sitesinin verdiği habere göre Samsung, Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini Temmuz ayı sonuna doğru yayınlamaya hazırlanıyor.

Android M‘in geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılmasının ardından, Galaxy Note 4‘ün Android M güncellemesini ne zaman alacağı ise henüz kesin değil. Ancak bu konuda yazdığımız Telefonum İçin Android M Güncellemesi Ne Zaman? başlıklı yazımız bu soruya cevabı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak