Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Lollipop Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Note serisinin son üyesi olan ve milyonlarca kişinin kullandığı Galaxy Note 4‘ün gecikmeli de olsa Android 5.0 Lollipop güncellemesini almasının ardından, Samsung şimdi Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi için hazırlıklara başladı.

Andronova

Geçtiğimiz 11 Şubat 2015 tarihinde ilk Lollipop güncellemesini alan Galaxy Note 4 modeli için daha sonrasında Türkiye için de Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanmıştı.

Samsung‘a yakınlığıyla bilinen Sammobile sitesinin verdiği habere göre Samsung, Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini Temmuz ayı sonuna doğru yayınlamaya hazırlanıyor.

Android M‘in geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılmasının ardından, Galaxy Note 4‘ün Android M güncellemesini ne zaman alacağı ise henüz kesin değil. Ancak bu konuda yazdığımız Telefonum İçin Android M Güncellemesi Ne Zaman? başlıklı yazımız bu soruya cevabı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın