Galaxy Note 4 İlk Güncellemesini Aldı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Daha önce Galaxy S5 modelinde olduğu gibi Samsung, ilk parti sattığı cihazlardan aldığı geri dönüşler doğrultusunda Galaxy Note 4 için küçük bir düzeltme güncellemesi yayınladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

XXU1ANJ4” kodu ile yayınlanan güncelleme, Note 4‘ün pil performansında iyileştirmeler sağlıyor. PhoneArena sitesinin yaptığı teste göre QuadHD ekranlı modeller içinde zaten en iyi pil ömrüne sahip olan telefon, aynı zamanda yeni yazılım ile birlikte daha performanslı ve kararlı bir arayüz deneyimi vaat ediyor.

Pil ömrüne ne kadar katkı sağladığı bilinmeyen güncellemenin boyutu ise 35MB civarında. Telefon ve Kies üzerinden indirilmeye sunulan yazılımı Galaxy Note 4 sahipleri Ayarlar/Telefon Hakkında/Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek kontrol edebilirler. Android dünyasında genellikle güncellemelerin her cihaza aynı anda gelmediği ve ülkeler arasında zaman farkları olabileceğini de hatırlatmakta fayda var.

Screenshot_2014-10-12-23-28-34-151x270

Update-rolling-for-Samsung-Galaxy-Note-4-ahead-of-global-launch

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kaynak: sammobile

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak