Galaxy Note 4 Ne Zaman Android 5.0 Lollipop’a Güncellenecek?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Üst segment cihaz üreten üreticiler arasında gücnelleme konusunda son sıralarda yer alan Samsung, bu yıl çıkardığı amiral gemisi Note 4 için de aynı geleneği devam ettiriyor. Bir çok üst segment rakibi Android 5.0 güncellemesini ya aldı yada kısa süre içerisinde alacak. Güncelleme konusunda Samsung’un üst segmentte geçtiğimiz aylarda çıkardığı Galaxy Note 4 cihazının ne zaman Android 5.0 sistemine kavuşacağı hala muallak. Sammobile’e göre ise Note 4, Android 5.0 güncellemesini atlayarak doğrudan Android 5.0.1 Lollipop güncellemesine kavuşacak ve bu güncelleme Aralık ayı içerisinde yapılacak(Ülkemize resmi dağıtım üzerinden gelmesi aylar alır…).

Andronova

Android 5.0.1 çok ufak bir ek güncelleme, 5.0 sürümüne ciddi bir görsel ya da yazılımsal değişiklik getirmese de Android 5.0’ın daha kararlı çalışmasını sağladığından şüphe yok. Şuan elimizde bir zaman çizelgesi olmasa da Lollipop’u bekleyen Note 4 kullanıcılarının Aralık ayı içerisinde sistemlerine kavuşacakları anlaşılıyor.

Lollipop_SamsungGalaxyNote4_one samsung-galaxy-note-4_teaser04

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.