Galaxy Note 4 ‘ün Resmi Dayanıklılık Videosu!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bu yazımızda Samsung Galaxy Note 4‘ün resmi dayanıklılık videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Apple ve Samsung arasında geçen atışmalara bir yenisi daha eklendi. İki dev teknoloji şirketi, özellikle akıllı telefon sektöründe adeta birbirinin belalısı. Bu konuda özelikle Samsung daha çok ön plana çıkmakta. Samsung, yine bu konuda gövde gösterisi yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi daha önce de şarj konusunda Apple ile dalga geçer cinsten videolar yayınlamıştı. Şimdi ki haberimizde o türden.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple bu yıl, iki adet akıllı telefon tanıttı. Bunlardan biri iPhone 6 diğeri ise iPhone 6 Plus. Her şey iyi, güzel giderken iPhone 6 Plus, müşterilerine adeta “yamuk yaptı” diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde, Apple iPhone 6 Plus’ın bükülme videoları bir bir karşımıza çıktı. Samsung, yine bu fırsatı iyi değerlendirdi diyebiliriz.

Apple iPhone 6 müşterileri, aldıkları telefonların eğilip bükülmesinden şikayet ederken, Samsung tam tersine dayanıklılığı ile ön plana çıkan Galaxy Note 4 için bir reklam yayınladı. Daha önce ki yazılarımda bahsetmiştim. Bir akıllı telefonu alıp, yerden yere atıp bakalım ekranı kırılacakmı diye merak etmek yada suyun içine atıp bakalım su geçirecek mi diye denemek yada suyun içinde kaynatmak ne kadar mantıklı orası tartışılır. Sonuçta bu aletler nazik, narin bir yapıya sahip. Ne kadar dayanıklı olabilir?

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6 Plus kullanıcıları, telefonlarını ellerine alıp büküp durdular. Bu telefonlar bükülüyor diye videolar yayınlandı. Sen bir telefonu alıp o kadar zorlarsan ya bükülür yada kırılır, bir yeri hasar görür elbet. Birazdan izleyeceğimiz videoda durum biraz farklı aslında. Samsung, Galaxy Note 4 için uyguladığı dayanıklılık testlerinden bir reklam filmi hazırlamış. Ne tesadüf ki tam iPhone 6 Plus telefonların bükülmesi üzerine yayınlanan bir reklam filmi. Samsung işini biliyor. Yeni telefon alacak arkadaşlarımız bu videodan oldukça etkilenecek gibi.

Samsung, gerçekten dayanıklılık konusunda iyi bir iş çıkarmış. Aşağıdaki videoda da izleyeceğimiz üzere Galaxy Note 4 gerçekten sağlam adımlarla teknoloji severlerin karşısına çıkacak gibi. Yukarıda bahsettiğimiz üzere yapılmaması gereken ne kadar şey varsa Samsung hepsini yapmış ve adeta gövde gösterisi olacak nitelikte bir reklam filmi hazırlamış. Şimdi videomuzu izyelip Samsung’un ne kadar başarılı bir iş çıkardığını kendimiz görelim. Bence, dayanıklılık konusunda Samsung gerçekten iyi bir iş çıkarmış tebrik etmek gerekir.

UrhCz6PnT78″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak