Galaxy Note 4 ve İnsansız Hava Aracı Birleşirse…

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un 2014 yılı içerisinde planladıklarından %40 daha az Samsung S5 modeli satabilmesi 2014’ün Samsung’un yılı olmadığını gösteriyor. Ancak bu olumsuzluğu bir kenara bırakarak Samsung Mobile’ın yayınladığı yeni videoya bir göz atalım.

Andronova

Samsung Mobile tarafından yayınlanan bu video’da teknolojinin tepesinde duran iki cihaz kullanılıyor. Biri Samsung’un yeni canavarı niteliğindeki Note 4 diğeri ise insansız hava aracı.

Samsung Mobile, insansız hava aracına bağladıkları Note 4 ile oldukça etkileyici bir video çekmiş. Tahmin edersiniz ki telefonun sürekli gündeme getirilen 4k video çekebilme özelliği ve optik sabitleyici teknolojisi yer çekiminin etkisini kaybetmesiyle beraber görsel bir şölen sunuyor. Sizi video ile baş başa bırakıyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.