Galaxy Note 4’de Kasa Açıklığı Problemi Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Uzun süre teknoloji gündemini meşgul eden Apple’ın iPhone 6 Plus modelindeki kasa bükülmesi sorunu rakip firmalar tarafından sosyal medyada alay konusu haline gelmişti. Sorunu en fazla pazarlama malzemesi yapan firmaların başında gelen Apple’ın ezeli rakibi Samsung, şimdi ise kendi amiral gemi modeli Galaxy Note 4 ile ilgili fiziksel şikayetlerle karşı karşıya.

Samsung’un anavatanı Güney Korede ve Çinde satışına başlanan Note 4 ile ilgili bazı kullanıcılar kasa açıklığı probleminden yakındı. Telefonun ekran camı ile metal çerçeve arasında bir boşluk olduğunu iddia eden kullanıcılar, aradaki boşluğun 2 tane A4 kağıdı veya 1 adet kartvizit sıkıştırılacak genişlikte olduğunu belirtiyor. İddialarını doğrulayan fotoğraflarda yayınlayan kullanıcılar için Samsung resmi bir açıklama yapmış değil.

Sorunun sebebi ve sorundan etkilenen kullanıcı sayısı hakkında da henüz net bilgiler bulunmuyor. Geçen sene benzer bir problemi Galaxy Note 3’de de yaşayan Samsung’un ilerleyen günlerde sorundan etkilenen cihazların akıbeti ile ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

galaxy-note-4-issues

Kaynak: GsmArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir