Galaxy Note 4’ün Ekran Çözünürlüğü Onaylandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 4’ün tanıtımı yaklaştıkça daha fazla detay gün yüzüne çıkmaya başladı. Telefona ilişkin gelen son bilgiler Evleaks cephesinden geliyor. Sızıntı ve bilgi kaynağı Evleaks Galaxy Note 4’te yer alacak bazı uygulamaların dökümünü yayınladı.

Galaxy S5’te olduğu gibi en güncel müzik ve S-Healt uygulamalarının yer verileceği Galaxy Note 4’te iki uygulama telefonda yer alacak ekran çözünürlüğünü resmen onaylıyor. OutofFocusViewer_WQHD-K.apk ve PhotoStudio_WGHD_K.apk dosyaları Galaxy Note 4’te Quad HD çözünürlüklü ekranın kullanılacağını gösteriyor. Yılın ikinci yarısında üst düzey akıllı telefonların büyük bölümünde 2K çözünürlüklü ekranlara geçiş yapılması zaten bekleniyordu. Galaxy Note 4’te de aynı çözünürlükte ekrana yer verilecek olması sürpriz bir gelişme olmadı.

Galaxy Note 4’ün sistem dosyalarında “HermesService” ve “VRSVC” gibi bazı gizemli uygulamalarda bulunuyor. “VRSVC” isimli dosyanın Samsung’ın eylül ayında duyuracağı sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR ile ilgili olduğu tahmin ediliyor.

Galaxy Note 4’te 5.7-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 64-bit destekli Exynos 5433 ve Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM, 32GB dahili depolama, 128GB’ye kadar hafıza kart desteği, gelişmiş S-Pen özellikler, parmak izi tarayıcısı, göz tarayıcısı ve ultraviyole sensörün yer alması bekleniyor.

 111

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!