Galaxy Note 5 Android 6.0.1 Güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy Note 5 Android 6.0.1 güncellemesi indirmeye açıldı. Galaxy Note 5′ e Android 6.0.1 nasıl indirilir? Android 6.0.1 ROM nereden indirilir? Galaxy Note 5′ e Android 6.0.1 nasıl yüklenir? Android 6.0.1 ROM indir yükle. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, Galaxy Note 5 için 16 Mart 2016′ da kullanıcılarının güncellemesine açmıştı. Android 6.0.1 Marshmallow Türkiye sürümü geçte olsa Türkiye güncellemesi yayınlandı. Android 6.0.1 güncellemesi kademeli olarak dağıtımı devam etmektedir. Bugün dahil dağıtım devam ediyor.

Samsung bazı telefon üreticilerine göre güncellemeyi geç çıkarmasından dolayı eleştiri almıştı. Nedeni bilinmez ama Samsung’ un yoğun bir çalışma temposu olduğu bir aşikar. Çıkardığı peş peşe modellerle bazı durumlara yetişemediğini geçen yıl açıklamıştı.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi OTA ile Galaxy Note 5′ e nasıl yüklenir? Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncelleme bölümüne girerek, her hangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Galaxy Note 5′ e Android 6.0.1 güncellemesini yüklemeden önce! Önemli verileriniz varsa yedeğini alınız. Telefonunuzun şarj durumunu kontrol ediniz. İnternet bağlantınızı yapabiliyorsanız, Wi-Fi üzerinden yapınız. Güncelleme esnasında telefonda her hangi bir işlem yapmayınız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy Note 5 Android 6.0.1 güncellemesi telefonunuza gelmediyse veya her hangi bir nedenden dolayı güncelleme yapılamadıysa, aşağıda önerdiğimiz Android 6.0.1 ROM indir adresinden yeni ROM’ ı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5  Android 6.0.1 ROM indir buradan

Android 6.0.1 ROM indir 2016

Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 güncellemesi ile ilgili detaylar: Gelişmiş yönetim seçenekleri, yeni TouchWiz, güncellenmiş görsel tasarım, Quick connect özelliği ile bağlantı halindeki cihazları ve daha önce yaptığınız bağlantıları görebilir ve yakınınızdaki cihazlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Parmak izinde güçlü koruma, gelişmiş güç tasarruf modu, arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayarak pil ömründe verim, yeni titreşim modeli ve genel performans’ da yenilikler. Android 6.0.1 güncelleme boyutu 1385,61 MB.

Galaxy Note 5 Android 6.0 Marshmallow güncellemesini aldı, Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow yayınlandı ve Android otomatik ROM indirme yükleme programı yazılarımıza göz atmanız önerilir. Teknoloji sorunları için 11870′ den bilgi alabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak