Galaxy Note 5 İçin Ücretsiz Şeffaf Kapak Sahibi Olabilirsiniz!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung’un Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5’iniz için, ücretsiz olarak şeffaf kapak sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung’un akıllı telefon pazarına Phablet terimini kattığı ve her yıl çıkan yeni modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan S Pen kalem ile gelen Note serisi, bu yıl çıkan yeni Galaxy Note 5 modeliyle bir kez daha beğenileri kazandı.

Avrupa’da henüz satışa çıkmamasına rağmen, Türkiye’de satışına başlanan Galaxy Note 5 modeline ait ilginizi çekebilecek yazılarımızı da kaçırmayın;

  • Samsung Galaxy Note 5 Benchmark Sonuçları Yayınlandı
  • Galaxy Note 5 Düşme Testi Videosu Yayınlandı
  • Galaxy Note 5 Batarya Ömrü Testleri Yayınlandı! Sonuç Memnun Edici
  • Samsung Galaxy Note 5 Bu Güne Kadar Ki En İyi Ekrana Sahip

Note 5 modeli için bir çok kaliteli arka kapak, kılıf seçenekleri bulunurken, bazıları güzel olmalarının yanında, oldukça pahalı da olabilmekte.

Bu yazımızda sizlere, bir Note 5 kullanıcısının deneyip uyguladığı yöntemle, Galaxy Note 5 için kendi imkanlarınızla nasıl ücretsiz şeffaf kapağa sahip olabileceğinizi anlatacağız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Öncelikle, elektrikçilerde çok uygun fiyatlara bulunan bir ısı tabancasını alıyoruz. Son Note 5‘in arka kapağını çıkarıp, ısı tabancasıyla iç tarafından sıcak hava üflüyoruz.

galaxy-note-5-seffaf-kapak-goruntu2

Kısa süre içerisinde arka kapağa yapışık olan kaplama jelatin çıkarılabilir kıvama geliyor.

galaxy-note-5-seffaf-kapak-goruntu3

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Herkes beğenmeye bilir tabi ki, ancak bir çok kişinin de beğeneceği bu şeffaf kapak için, para ödemenize de gerek yok. Ancak belirtmekte fayda var, Samsung bu işlem sonrasında telefonunuzun garantisini iptal edebilir. (ne alakaysa tabi) Riske girmek tamamen sizin kararınıza kalıyor.

galaxy-note-5-seffaf-kapak-goruntu1

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir