Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ Basın Görselleri, Özelikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un 13 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtımını yapması beklenen Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 ile Galaxy S6 serisinin büyük abisi Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) modellerinin tanıtılmasına günler kaldı.

Teknoloji destek

Merakla beklenen bu iki yeni Samsung telefonu için haberlerin hızı kesilmiyorken, şimdi milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modelinin basın görselleri, önemli özellikleri ve fiyat bilgisi sızdırıldı.

Namı değer akıllı telefon sızıntı haberleriyle meşhur @evleaks hesabında yeni bilgiler paylaşan Evan Blass, Note 5 ve S6 Edge+ modelinin basın görselini paylaşmanın yanı sıra, Galaxy Note 5 modelinin önemli bazı özelliklerini de söyledi.

galaxy-note-5-galaxy-s6-edge-plus-goruntu1

SM-N920 model numarasına sahip olan Galaxy Note 5‘in, Exynos 7420 çipset, 4GB RAM, microSD kart desteğinin olmayan 32GB dahili hafıza, 5.66 inç 2560×1440 piksel çözünürlükte ekran, 16MP ISOCELL sensörlü arka kamera, 5MP ön kamera ve Android 5.1.1 sürümüyle geleceği söyleniyor.

Aynı zamanda Sammobile’ın verdiği bilgilere göre S6 Edge+ (S6 Edge Plus) 32GB’lık modelnin fiyatının 799 Euro olacağı söylenenler arasında.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir