Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Note serisinin merakla beklenen yeni üyesi ve S6 serisinin büyük boyutlara sahip yeni modeli Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus)’ın gerçek görüntüleri sızdırıldı.

teknik destek

İlk olarak Eylül ayında gerçekleştirilecek IFA 2015 fuarında tanıtılacağı tahmin edilen Note 5 ve S6 Edge+ modelinin, daha sonra Samsung tarafından yapılan açıklamayla 13 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belli olmuştu.

Sızdırılan görüntülerde, S6 Edge+ modelinin mevcut Galaxy S6 Edge modelinden farklı görünmediği, sadece daha büyük boyutlara sahip olduğu görülüyor. Diğer taraftan Galaxy Note 5 modeli de Note 4 modeliyle görünüm olarak ciddi benzerliklere sahip.

Note 5‘in bir önceki kardeşine göre daha ince, daha hafif ve ekran yüzeyinin daha büyük olmasının yanı sıra, donanımsal olarak daha güçlü olacağı bilinenler arasında. Aşağıda Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modeline yönelik sızdırılan gerçek görüntüleri inceleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın