Galaxy Note 5 ve Tab S2 Android 7.0 güncellemesi gelebilir!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung, Galaxy S7 / S7 edge için Android 7.0 güncellemesinden sonra Galaxy S6 / S6 edge, Galaxy Note 5 ve Tab S2 modelleri için Android 7.0 güncellemesi sunabilir! Alternatif Android 7.0 ROM' lar çıkabilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, Galaxy Note 5 ve Galaxy Tab S2 tablet için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayabilir. İnternette dolaşan bir habere göre Samsung bu cihazlar için güncelleme çalışmalarına başladı.

Kısa süre önce Android 7.0 sürüm güncellemesi çalışmaları ilk olarak Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için beta programı yayılanmıştı. Stabil sürümden sonra genel sürüm yayınlandıktan hemen sonra Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için çalışmaların başlayacağı da yer almıştı.

Samsung, Galaxy S7 için genel güncellemeyi Aralık 2016 – Ocak 2017 yayılamayı hedefliyor. Beta sürüm çalışmalarında şirketin, kullanıcı odaklı yeni arayüz çalışmalarını yaptığı da ortaya çıkmıştı. Bakalım Samsung, Galaxy S7, Galaxy S6 ve Note 5 için yeni Android sürümünü çok uzatmadan yayılayacak mı?

Galaxy Note 5 ve Tab S2 Android 7.0 güncellemesi

Bazı rakipleri Samsung’ tan önce ilk adımları atmıştı! Galaxy Note 5 ve Tab S2 Android 7.0 güncellemesi gelebilir!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy Note 5 ve Tab S2 Android 7.0 güncellemesi gelebilir!


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 01:32

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak