Galaxy Note 7 Edge Özellikleri ile Ağustos’ ta

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy Note 7 Edge özellikleri. Galaxy Note 7 ne zaman satışa çıkacak. Galaxy Note 7 ekran boyutu, RAM, kamera ve parmak izi özellikleri.Note 6 Edge. Samsung Galaxy Note 7 Edge özellikleri Galaxy Note 7 SM-N930.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung’ dan Galaxy Note 6 lansmanı yapılması beklenirken, Galaxy Note 7 tanıtımını duyurdu. Ağustos ayında Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 Edge tanıtımı yapılması bekleniyor. Galaxy Note 7 bilgilerine Hindistan Zauba’ da ortaya çıktı. İnternet’ e düşen görüntülerde Galaxy Note 7 edge testlerinin başladığı görülmekte. Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 Edge resmi tanıtımı  13 Ağustos’ta yapılacağı yer almakta. Resmi tanıtımdan 1 hafta sonra satışa çıkacağı ve 1-2 ay içerisinde de bir çok ülkede satışı gerçekleşecek. Samsung Galaxy Note 5 en iyi ekrana sahip haberine baktınız mı?

Galaxy Note 7 Edge özellikleri

galaxy note 7 edge özellikleri

  • 5.9 inç Quad HD çözünürlükte Super AMOLED Plus kavisli ekran
  • İşlemciler Snapdragon 823 / Exynos 8890
  • Ön kamera 5MP, arka kamera 12MP ve Parmak izi tarayıcısı
  • 6GB RAM 64GB ve 128GB dahili depolama alanı microSD kart desteği
  • Pil 4000 mAh,  cam ile kaplı ön ve arka yüzey Corning Gorilla Glass
  • İşletim sistemi Android 6.1 Marshmallow

galaxy note 7 edge özellikleri teknik özelliği

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak