Galaxy Note 7 POP3 mail kurulumu nasıl yapılır?

Galaxy Note 7 Pop3 mail kurulumu nasıl yapılır? Note 7' de e-posta ayarlarının nasıl kurulduğunu gösteren resimli anlatımla sorunsuz şekilde Gmail ve Hotmail' i ekleyebilirsiniz.

Andronova
Samsung’un amiral gemisi Note 7’de mail ayarlarınız nasıl yapılır? Pop3 mail kurulumu yapılırken ayarları nelerdir? Galaxy Note 7 üzerinden Pop3 mail kurulumunu resimli bir anlatım ile sizlere anlatıyoruz.
Galaxy Note 7’de mail kurulumuna başlamadan önce şirket veya servis sağlayıcınızdan bilgilerinizi teminz etmeniz gerekmektedir. Port numarası, mail uzantısı gibi bilgileri temin ettikten sonra aşağıdaki kurulum adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimli anlatımda otomatik kurulum yapılmaktadır. Eğer manual kurulum için aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra Manual kurulum bölümüne giriş yaparak devam edebilirsiniz. 

Galaxy Note 7 Pop3 mail ayarları nasıl yapılır?

Kullanıcı adı : [email protected]
Şifreniz : mail şifrenizi yazıyorsunuz
Pop3 sunucusu : mail.siteadi.com
Bağlantı noktası : 110 yada site bilgilerinize göre değişebilir. Servis sağlayıcınızdan temin etmelisiniz
Güvenlik tipi : Hiçbiri
Bağlantı Noktası : 587 yada site bilgilerinize göre değişebilir. Servis sağlayıcınızdan temin etmelisiniz
 
Note 7 pop3 mail kurulumuSamsung Galaxy Note 7 üzerinden Pop3 mail kurulumu yapılırken öncelikle Note 7 ana ekranı üzerinden E-posta sekmesine dokunuyoruz.

E-posta adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra oturum aç butonuna dokunuyoruz. Ayarlarınız kontrol ediliyor. Gelen kutusu görüntülenir. 

Galaxy Note 7 POP3 mail kurulumu nasıl yapılır?Galaxy Note 7 mail kurulumu nasıl yapılır?Galaxy Note 7 mail kurulumuNote 7 POP3 mail kurulum
 


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 20:57

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın