Galaxy Note 8 desen kilidi nasıl kırılır

media 8633

Samsung Galaxy Note 8 telefonda hard reset işlemini yapmak isteyenlerin çoğu ekran kilidini kaldırmak için işlem yapmak isterler.

teknik destek

Hard reset, bu işlem genelde unutulan ekran desen kilidi şifresini açmak yani model ekran kilidini kırma için tercih edilir. Bazende yazılımsal sorunlardan dolayı yapılan ilk ya da ikinci adımdır.

Telefonu kapatınız. Ses açma, Menü ve Güç tuşlarına 5-10 saniye kadar basılı tutunuz. Ekrana yazılar geldiğinde ya da Samsung logosu geldiğinde tuşları bırakınız. Ekrana gelen seçeneklerden Wipe data factory reset yazısının üstüne ses kısma tuşu ile gelip güç tuşuna bir kes basıp çekiniz. Onay için Yes yazısını tıklayınız. Son işlem Reboot system now yazısına gelip onaylayarak cihazın yeniden başlatılmasını bekleyiniz.

Not: Eğer cihazda menü tuşu yoksa Ses açma ve Güç tuşlarına basılı tutunuz.

Galaxy Note 8 desen kilidi nasıl kırılır

Tuşlama ile Galaxy Note 8 format atma

Format atmak için kod: arama yapar gibi *2767*3855# tuşlarına basınız. Sonra arama tuşuna dokunun. www.andronova.net

Galaxy Note 8 fabrika ayarları

Ayarlar / Yedekle ve sıfırla / Fabrika ayarlarına sıfırla / Telefonu sıfırla / Herşeyi sil

Not: İlgili adımlarını cihaz çıkmadan yayıladık. Örnek olarak yayınlanan yazımızı cihaz çıktıktan sonra detaylı görsel yer verilecek.


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 02:15

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın