Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung telefonlarda ekran görüntüsü alma hemen hemen çoğu modellerde aynıdır. Ses kısma ve güç tuşları ile kolay şekilde ekranın görüntüsünü alabilirsiniz. Ekranın resmini çekme!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung‘ un yakında satışa çıkacak yeni akıllı telefonu Galaxy Note 8 için çok sayıda haber yapıldı. Bazı özellikleri çoğu modellerde şu an olmadığı belirtildi.

Note 8′ de 12 MP kamera, gelişmiş S-Pen, yeni iris tarayıcı, hızlı kablosuz şarj özelliği ve çok sağlam donanım özelliği dikkat çekmekte. 2017 Son çeyreği Note 8 ile çeşitlenecek.

Galaxy Note 8 çıkmadan önce şimdiden sizlerle ekran görüntüsü nasıl alınır paylaşmak istedik. Tabi hemen hemen tüm yeni Samsung modellerde ekran görüntüsü alma adımları aynı.

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Telefondan Ses kısma ve Güç (telefonun açma kapatma tuşu) aynı anda 2-3 saniye kadar basılı tutunuz. www.andronova.net

Avuç için hareketi ile ekran görüntüsünü alma

Ayarlar / Gelişmiş Seçenekler bölümünden avuç hareketi özelliğini aktif edebilirsiniz. Ekran görüntüsünü almak için elinizi ekran üzerinden kaydırma yeterli olacak. Detaylar görsel anlatımda mevcut.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Ekranda bulunan görselleri fotoğrafları, videoları ve önemli mesajların ekran görüntüsünü tek hamle ile alabileceğiniz özellik olan avuç içi hareket özelliği tam size göre.


Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 13:58

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir