Galaxy Note 8' in satışa çıkış tarihi 23 Ağustos

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy Note 8' in piyasaya sürülme tarihi 23 Ağustos olacak. Yeni Note' nin hem görünümü hemde donanım özellikleri ile gayet iddialı bir model olacağı beklenmekte.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung’un geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Galaxy S8’den sonra merakla beklenen diğer ürünü Galaxy Note 8 için geri sayım başladı. 23 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen cihazın çalışır durumdaki görüntüleri şimdiden internet ortamına düştü. Cihazın kamerası, nabız ölçer sensörü, cihaz boyutu, ekran büyüklüğü, S-Pen kalemi, dış görüntüsü, hızı, fiyatı, ramı, çift kamerası, ekran kalitesi ve daha pek çok özelliği tam bir merak konusu.

Alınan son bilgiler doğrultusunda Samsung Note 8 serisi üzerinde yapılan düzenlemelerin son aşamaya geldiği görülüyor. Merakla beklenen ve piyasaya sürülecek aşamaya gelmiş olan cihazın çalışır durumdaki görüntülerine rastlandı.

Galaxy Note 8' in satışa çıkış tarihi 23 Ağustos

Samsung Note 8 üretimde son aşamaya geldi

İnternet ortamında düşen görüntülerde Samsung Note 8 olarak tanıtılan cihaz 6.2 inç ebadında bir ekranı olan Galaxy S8 Plus modelinden daha büyük olduğu söylenebilir. Cihazın büyüklüğü dışında dikkati eken diğer bir husus da telefondaki sesli asistan tuşu yönünden Galaxy S8 model ile büyük bir benzerlik göstermesi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy Note 8, sahip olduğu S Pen kalem ile de önceki Samsung Note 5 ve Note 7’de kullanılan kalemler ile büyük benzerlikler görülüyor. Genel hatlar ile değerlendirildiğinde internet ortamına düşen bu görsellerin cihazın toplu üretime geçilmeden önceki hazırlanmış bir örnek görsel olma olasılığının güçlendiriyor. Samsung üretim aşamasını tamamladığı yeni modeli Note 8 serisinin piyasaya sürülme tarihi 23 Ağustos olarak belirlenmiştir.


Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 15:00

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak