Galaxy Note 8' in tanıtım tarihi belli oldu

media 9043

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 8' in tanıtım tarihi belli oldu! Uzun zamandır adı gündemde olan Note 8, özellikleri ve görünümü ile dikkat çekmeyi başardı.

Andronova

Güney Koreli şirketin bu sene içerisinde piyasaya süreceği ikinci amiral gemisi olacak Galaxy Note 8’in 26 Ağustos tarihinde New York’ta düzenlenecek olan bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Note 8’in tanıtımı ağustos ayında

Bilindiği üzere Galaxy Note modellerinin tanıtımı her yıl, senenin sonuna doğru düzenlenen IFA faaliyetinde ya da daha evvel yapılıyor. Söylenenlere göre bu yıl yine resmi tanıtım 26 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. Teknoloji alanında Güney Kore’nin önemli yayın kuruluşlarından olan Naver’e göre, Almanya’nın başkenti Berlin’de 8 Eylül’de başlayacak olan IFA 2017 konferansında Samsung yeni ürününün tanıtımını yapmayacak, ancak yerine daha önceki üst seviye konferansının olacağı New York’ta 26 Ağustos’ta tanıtımını gerçekleştirecek. Bu durumu geçen yıl yapılan Galaxy Note 7 tanıtımının duyurusu ile kıyaslayacak olursak, yaklaşık 1 ay sürecek bir gecikme olacağı söylenebilir.

Galaxy Note 8' in tanıtım tarihi belli oldu

Galaxy Note 8 tanıtım tarihi 26 Ağustos

Sonbaharda tüketicisiyle buluşuyor. Buna bağlı olarak, Apple’ın daha sonraki iPhone’larını (iPhone 7S ile iPhone 8) tanıtımını sunmadan evvel harekete geçmek isteyen Samsung’un bu kararı son bir hafta içerisinde aldığı belirtiliyor. Sonuç olarak Note 8 ve iPhone 8’in, bu yıl sonbaharın başlarında tüketicisiyle buluşacağı bildirildi. Galaxy Note 8’in geliştirilmiş olan S Pen desteği, 6.3-inç Infinity Ekran, Bixby asistan, çift kamera ile Galaxy S8’inkine benzer biçimde telefonun arkasında yer alan bir parmak izi okuyucusu özellikleri ile piyasaya çıkacağından söz ediliyor.


Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 13:27

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın