Galaxy Note 8 RAM 8GB Note 9 ise 12GB olması bekleniyor

Galaxy Note 8 8GB, yeni gelen Note 9 ise 12GB RAM ile şaşırtacak. Kısa süre önce Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Ağustos' ta resmi tanıtımı yapılacak.

Andronova

Samsung‘un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8‘in yeni medya tarafından sızdırılan bilgiler telefonun 8GB RAM sürümü olacak gibi görünüyor. Çin merkezli olarak satışa sunulması beklenen sürümün, ülkemiz ve diğer ülkelerde henüz satışa sunulup sunulmayacağı hakkında hiçbir yeni bir bilgi bulunmamaktadır.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ile ilgili her söylenti, yeni telefon sürümü hakkında yeni bir bilgiler edinmemizi sağlıyor. Telefonun tasarımının Galaxy S8’den çok daha güzel olacağı kulaktan kulağa yayılmışken, donanım ile alakalı da çok önemli iddialar ortaya atıldı. Sızan yeni bilgilere ve duyumlara göre Galaxy Note 8’in 8GB RAM sürümü piyasaya sürülecekmiş. Ayrıca Note 8’den sonra gelecek olan Note 9’da ise RAM değeri 12 GB’a çıkacak.

Galaxy Note 8 RAM 8GB Note 9 ise 12GB 

Galaxy Note 8 RAM 8GB Note 9 ise 12GB olması bekleniyor

Heyecanla beklenen yeni sürüm nerede satışa sunulacak?

Güney Koreli üretici firmadan gelen haberler çok büyük umut vaat eder cinsten. Çin markalarının RAM’lerini ve diğer özelliklerini büyük bir ölçüde artırmasından dolayı Samsung’a rakip olmaya başladıklarını düşünmekte olan firma, bu hamle ile Çin merkezli üreticilerin pazar paylarını da bu şekilde eline almak istiyor. 4GB RAM/64 GB depolama, 6GB yeri, RAM/128GB depolama alanı ve 8GB RAM/128GB depolama alanı şeklinde gelebileceği düşünülen Galaxy Note 8’lerin en üst modeli, Çin’de özel olarak satışa sunulacak.

Galaxy Note 8’ i bekleyen binlerce kullanıcı maalesef ki daha fazla beklemek zorunda kalacaklar.


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 15:45

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın