Galaxy Note 8 Wi-Fi için Android 4.4 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un geçtiğimiz yıl Dünya Mobil Kongresi’nde tüketicilerle buluşturduğu 8-inçlik tablet bilgisayar modeli Galaxy Note 8 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi geçtiğimiz günlerde tabletin 3G versiyonu için başlamıştı. Bugün itibariyle ise İngiltere’de Galaxy Note 8’in Wi-Fi versiyonu için KitKat güncellemesi kullanıcılarla buluşmaya başladı.

teknik destek

OTA (şebeke üzerinden) ve Kies aracılığıyla dağıtılan güncellemenin kısa süre içerisinde farklı bölgelerde de başlaması bekleniyor. Android 4.4.2 güncellemesi, diğer Samsung cihazlara sunulan yeniliklerin büyük bölümünü Galaxy Note 8’e de getirmektedir. Daha hızlı ve kararlı bir arayüz deneyimin, performans artışı, beyaz durum çubuğu simgeleri,  gelişmiş pil ömrü, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda tam ekran müzik çalar, kilit ekranda kamera kısayolu, kablosuz yazıcı desteği, ufak çaplı arayüz değişimleri  bunlar arasında sayılabilir.

Güncellemenin önümüzdeki haftalarda ülkemiz Galaxy Note 8 Wi-Fi kullanıcılarına da ulaşması beklenmektedir. Güncellemeyi beklemeden İngiltere için yayınlanan KitKat yazılımını dilerseniz Odin aracılığıyla tabletinize yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi için gerekli olan ROM’u BURADAN indirebilirsiniz.

kaynak: samMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!