Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung' tan Note 9 fiyatında önemli bir düşüş yapıldı. Yeni Note' da kampanya başladı. Acaba daha da düşecek mi ve beklemeli miyim diyenlerin sesini duyar gibiyim.

Ad imageAd image

Doların çıkmasıyla çoğu ürün zamlandı. Özellikle cep telefonlarında bir anda 500 ile 1000 TL arasında zam oldu. Sonrasında yine ara ara zamlarla çıkışa devam etti. Bunlardan biri olan Note 9 çıkış fiyatı 6499 TL iken 8000 TL’ lere çıkmıştı. Tabi bu resmi sitesindeki fiyatıydı. Gittigidiyor, N11 veya Hepsiburada gibi sitelerde daha uyguna satılmaktaydı. Samsung’ un resmi sitesine baktığımızda Note 9 için indirim başlatmış.

Samsung’ un resmi sitesinin dışında bazı alışveriş sitelerinde Galaxy Note 9 fiyatı 5600-6000 arasında satılmakta. Bu şekilde bir düşüşün tam olarak doların düşüşüyle mi alakası var yoksa rakip markaların yeni ürünlerinin çıkması mı?

Note 9′ un 128 GB fiyatında bu şekilde bir düşüş görülmesi daha öncede yüksek fiyatlarla alanları biraz üzecek gibi duruyor.

Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü

Ad imageAd image

Galaxy Note 9 fiyatı daha da düşer mi?

Eğer dolarda bir ani çıkış görülmezse büyük ihtimal daha da düşecek. Şu an ki düşüş gelecekteki düşüşlere ışık tutar gibi. Resmi site dışında beklentimiz 5000 TL veya daha aldı…


Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 21:06

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe