Galaxy Note, Galaxy Note II, Galaxy Note 10.1: Sanat ve Teknolojinin Birleşmesi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note ve Galaxy Note II telefon dünyasına yeni bir soluk getirirken aynı havayı tablet dünyasına ise Galaxy Note 10.1 getirdi diyebiliriz. Devasa ekranlarının yanı sıra S-Pen kalem ile sıra dışı kullanım deneyimi sunan telefon/tablet melezleri dünya genelinde oldukça popüler. Galaxy Note 10.1’e baktığımızda ise 10inç ekran boyutu ve yine S-Pen kalemin sunduğu birçok uygulama ile farkını hissettiren bir ürün.

Andronova

Hayatın birçok noktasında kolaylık sağlayan uygulamaların yanı sıra sanatsal yeteneklerini de ortaya koyan cihazlar için Samsung son günlerde Portekiz’de bazı etkinlikler düzenledi. Müzik, resim ve fotoğraf noktasında üstün özelliklerinin sergilendiği görüntü ve videolara aşağıdan bakabilirsiniz.

Portekiz’de sıradan bir gün ve insanlar günlük hayatın gerekliliklerini yerine getiriyor. Kalabalık arasından reklam panosuna baktığımızda karşımızda Galaxy Note 10.1 beliriyor. Başta her şey normal görünüyor olabilir fakat daha yakından bakınca öyle olmadığını görüyoruz. Reklam panosunda yer alan sanatçı Galaxy Note 10.1 kullanarak insanların karikatürlerini oluşturuyor ve üstelik bunu ekranda canlı yaşatıyor. Dilerseniz aşağıdaki görüntülere bir göz atalım.

gqnIVUOCADU&feature” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

AP7-8q8iEUg&feature” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Görüntülerdeki Ben Heine, fotoğraf ve çizimlerinde gerçeklik ile hayali bütünleştiren Belçikalı sanatçı. Galaxy Note II ve Galaxy Note 10.1 ile Lizbon sokaklarından dijital kamerası ve S-Pen kalem ile sayısız eser oluşturmuştur. Samsung’un inanılmaz sanatsal eseri ile büyüleyici ürünler ortaya çıktı. Bunlara yakından bakalım

Samsung Galaxy Note 10.1 ile Brüksel Flarmoni Orkestrası

En-a9UXRNZg&feature” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: global.samsungtomorrow.com

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın