Galaxy Note için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Sunuldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Kısa süre önce Android 4.2.2 güncellemesine de kavuşacağı ortaya çıkan Galaxy Note için Android 4.1.2 Jelly Bean nihayet ülkemiz kullanıcılarına sunuldu. Kısa süre önce başlayan güncellemenin birçok kullanıcıya ulaştığı rapor edilirken, güncelleme kapsamında karşımıza çıkan yenilikler ise şu şekilde sıralanıyor: Galaxy S III kaynaklı widget’lar, iki farklı ana ekran modu, direkt arama, akıllı bekleme, Pop-up Play, Multi-View, geliştirilen klavye, dalgalı kilit ekran, Galaxy Note II ve Galaxy Note 10.1’de yer alan S-Pen destekli uygulamalar, özelleştirilebilir bildirim ekranı, akıllı rotasyon ve Google Now.

Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir siteme kavuşan telefonda buna bağlı olarak performans artışı da sağlanacak. Kies ve OTA üzerinden sunulan güncellemeyi telefona yüklerken pil gücünün %50’den fazla olmasına dikkat edin. Söz konusu ülkemiz romunu odin ile kurmak isteyen kullanıcılar ise yazılımı indirebilir. 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir